Magyar Lóverseny Adatbázis - Hungarian Horseracing Database
GALOPP ADATBÁZIS / GALLOP DATABASE

Vissza az adatbázis kezdőlapjára Ide kattintva tud visszamenni az Galopp oldalra


Tréninglista List of horses in training

Idomár
Trainer
Istálló
Stable
Név
Name
Kor/Szín/Nem
Age/Colour/Sex
Származás
Pedigree
Aros Z. Krizo i. Rizikó 2pm Steady As A Rock (FR) - Royal Delice
Aros Z. Krizo i. Royal Ron 4pher Marcipán - Royal Delice
Balogh H. Balogh i. Lujza 3pk Category Five (IRE) - Lady El Gran
Balogh H. Balogh i. Miss Hurricane 3pk Category Five (IRE) - Mythical Fosroc (USA)
Balogh H. Balogh i. Mákszem 6pk Shaafi (USA) - My Way
Bányai R. Korona i. La Primera 3sk Fairlypi (IRE) - Lacrima Rosa
Bányai R. Korona i. Avantgard 3pm Steady As A Rock (FR) - Ave Maria
Barabás M. Apex i. König Arion (GER) 3sm Areion (GER) - Königin Platina (GER)
Barabás M. Apex i. La Kena (FR) 4pk Kendargent (FR) - Sentosa (FR)
Barabás M. Díszes i. Parsec (IRE) 7pher Oratorio (IRE) - Prayers For Rain (IRE)
Barabás M. Dr. Szabó György úr lova Plinius (IRE) 4sm Arakan (USA) - Policy (GB)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Magic Rock 3sher Steady As A Rock (FR) - Magic Smile (IRE)
Barabás M. TAHI STUD Kft. Blue Serenade (IRE) 4sk Thewayyouare (USA) - Beautiful Dancer (IRE)
Berghoffer Sz. Quality Transfer Kft. Amarillo Belleza (FR) 3sk Panis (USA) - Atraska (USA)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Wardat (FR) 3sk Air Chief Marshal (IRE) - Wardat Allayl (IRE)
Berghoffer Sz. Salty and Sweet i. Chickawa (FR) 5sk Stormy River (FR) - Rock Chick (GB)
Bokori T. EKO TERRA & MB Racing Glory (CRO) 3stpk Melek Moheba (GER) - Otrisa (SRB)
Bokori T. FELTEFE Macho (CRO) 3pher Melek Moheba (GER) - Mary Lou
Bokori T. FELTEFE Cerberos 3pm Sunny Sam (GER) - Cool Girl (IRE)
Bokori T. Rege i. Ridik 4pher Saldenzar (GER) - Rumina
Bokori T. SC. FANCY DUTY Billy Tiger (GB) 7pher Tiger Hill (IRE) - Billiard (GB)
Bokori T. SC. MOLETT Maldini 2pm Insagi (SLO) - Molli
Bokori T. SC. MOLETT Wild River (CRO) 3pk Melek Moheba (GER) - Guinevera
Bokori T. SC. TIXY Magic de Paris (FR) 4stpk Great Journey (JPN) - Marie Octobre (FR)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Cerro Torre (ITY) 5pm Martino Alonso (IRE) - Black Wood (USA)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Golem (IRE) 7pher Marju (IRE) - Lights On Rock (IRE)
Csontos P. Szentgyörgypuszta i. Rikat (ITY) 7pher Martino Alonso (IRE) - Takrit (IRE)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Koccintó 2szk Fairlypi (IRE) - Kótyagos
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Novicento 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Novicia
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Sárberek 2stpk Saldenzar (GER) - Sárkányszív
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Survivor 2sk Linngari (IRE) - Surveyance (USA)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Tűzgalamb 2sk Pigeon Catcher (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Melódia 2szm Fairlypi (IRE) - Meloneras (GB)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Regölő 2pm Kegyúr - Renleet (ITY)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Napleány 3sk Fairlypi (IRE) - Napernyő
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Sárarany 3pk Kegyúr - Sárkányszív
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Szépike 3pk Saldenzar (GER) - Semiramis
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Londiner 3pm Steady As A Rock (FR) - Lady Kata
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Star Wars 3pm Steady As A Rock (FR) - Star Line
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Pannon Prince 4pher Steady As A Rock (FR) - Princess Angela (GB)
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Menta 4pk Kegyúr - Mojito
Csupor F. Bábolna - Tatai i. My Luck 4pm Steady As A Rock (FR) - My Cream
Csupor F. Bábolna - Tatai i. Speedtest 7stpher Kegyúr - Star Line
Csupor F. Budai i. After Eight 4pm Donatesso (POL) - Apanatschi
Csupor F. City Of Stars Minna 6sk Kegyúr - Mina Alsalaam (GB)
Csupor F. Sebestyén József úr lova Napkelte 4sm Steady As A Rock (FR) - Napernyő
Csupor F. Tatai i. Louleli (FR) 2sk Fuisse (FR) - Louve Antique (FR)
Csupor F. Tatai i. Batignolles (FR) 3pk Air Chief Marshal (IRE) - Pantelleria (GER)
Csupor F. Tatai i. Black River Star (FR) 3pk Dick Turpin (IRE) - Beauchamp Xiara (GB)
Csupor F. Tatai i. Capitaine Fregate (FR) 3stpm Fuisse (FR) - Gracilia (FR)
Csupor F. Tatai i. Májusfa 3szm Fairlypi (IRE) - My Cream
Csupor F. Tatai i. Stefánia 4pk Steady As A Rock (FR) - Schneiderfáni
Csupor F. Tatai i. Maconnaise (FR) 5pk Fuisse (FR) - Recreation (GB)
Csupor F. Tatai i. New Gift 7pk En Passant (IRE) - Napernyő
Elbert J. Equus - Dent Wiro-Dzsenna 2szk Category Five (IRE) - Wiro-Dzserix
Elbert J. Equus - Dent Wonder-Rock 4szk Steady As A Rock (FR) - Wiro-Dzserix
Elbert J. Equus - Dent Mr. Wiro-Cárevics 4szm Saldenzar (GER) - Matróz lány (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Dinamitrúd 3pm Rendezvous (IRE) - Dynamite Blond (GB)
Fézer R. UNGARO RACING Nagyhitű 4sk The Bogberry (USA) - National Flirt (IRE)
Fézer R. UNGARO RACING Mondóka 6pk Brahy (USA) - Monszun
Fézer R. UNGARO RACING Meteorit 8pher Kegyúr - Meridián
Friebert A. Alagligeti i. Koperta 6sm Cecil Groom - Kenó
Friebert A. Alagligeti i. Golden Sun (fv) 12pm Jolly Groom (USA) - Galga
Friebert A. Alagligeti i. II Si (GER) 2stpm It's Gino (GER) - Sun for Sky (GER)
Friebert A. Alagligeti i. II Booxa 4pk Rainbow Ways (GB) - Bucsintető
Friebert A. Lewis i. Zita Királyné 4sk Steady As A Rock (FR) - Zafarilla (IRE)
Friebert A. Lewis i. Bandavezér 6pm Varadar (IRE) - Black Shaddow
Friebert A. Vmax Luck Stone 5stpm Milestone - Lady El Gran
Gajdos Zs. Motivator Racing Pearl Oyster (SRB) 5szm Don't Loose (GER) - Prime Attraction (SRB)
Gajdos Zs. Nyírségi i. Pretty Please 2szk En Passant (IRE) - Piruett
Grósz Gy. Ilkamajor i. Illendő 3sm Saldenzar (GER) - Illiana (GER)
Grósz Gy. Ilkamajor i. Rebellis 5stpk Brahy (USA) - Remegő lány
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mira 3stpk Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Gyöngyösi A. Gyöngyösi Farm Mánia 5pm Sunny Sam (GER) - Madam M. (GB)
Hajdi L. A & M i. Nostra Balerina 3pk Steady As A Rock (FR) - Novicia
Hajdi L. Barkóczy Erika úrhölgy lova Origami 4pm Out Loud (GB) - Orange Lady (IRE)
Hajdi L. Bencina Beno úr lova Babilonia (IRE) 4pk Diktat (GB) - Sleeping Storm (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Gregoire (GER) 2sm Kallisto (GER) - Gilda (GER)
Hajdi L. ESDE i. Nagykobra (GER) 2pm Wiener Walzer (GER) - Nesayem (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Nancho (GER) 2pm Tai Chi (GER) - Nantana (GER)
Hajdi L. ESDE i. Akrobat (IRE) 3pm Kallisto (GER) - Aramina (GER)
Hajdi L. ESDE i. Mágnás (FR) 3pm Silver Frost (IRE) - Miss Loulou (FR)
Hajdi L. ESDE i. Strawberry 3sm Brahy (USA) - Szamóca (GB)
Hajdi L. ESDE i. Erdély (GER) 4sher It's Gino (GER) - Eliza Fong (GER)
Hajdi L. ESDE i. Majolika (FR) 4pk Dylan Thomas (IRE) - Mariposa (IRE)
Hajdi L. ESDE i. Duce (FR) 4pm Fuisse (FR) - Dame Blanche (USA)
Hajdi L. ESDE i. Eltham (GER) 5pk It's Gino (GER) - Eliza Fong (GER)
Hajdi L. ESDE i. Akaba (GER) 7pm Kallisto (GER) - Anna Desta (GER)
Hajdi L. Judit & Zoli i. Impius 4pher Jigadee Creek (GB) - Irisz
Hajdi L. Korona i. Messerschmitt 3pk Category Five (IRE) - Millennium
Hajdi L. Majnár Anita lova Canberra 6pk Piedone - Cini
Hajdi L. Nyírségi II. i. Nimble Fighter (SRB) 7sm Farqad (USA) - Nada (YUG)
Hajdi L. ROYAL-MALÉLI Anteros 3sm Ivanhoe (GB) - Aranyeső
Harakály I. Pápai i. Blaha Lujza 4pk Prometheus - Brill
J. Roszival Gyolai Racing Déva vára 3sm Varadar (IRE) - Delia's Flower (GB)
J. Roszival Gyolai Racing Erdőtűz 3pm En Passant (IRE) - Eloise (GB)
J. Roszival Gyolai Racing Kilimandzsáró 3pm En Passant (IRE) - Kerce Réce
J. Roszival Gyolai Racing Summer Star (FR) 4sk Creachadoir (IRE) - Summer Show (IRE)
J. Roszival Gyolai Racing Sweet Diamond (FR) 4szm Stormy River (FR) - Sagar Flag (IRE)
J. Roszival Gyolai Racing Taco Boy (FR) 4sm Paco Boy (IRE) - Tincture (GB)
J. Roszival Gyolai Racing Trentino (IRE) 4pm Frozen Power (IRE) - Tinkle Bell (GER)
J. Roszival Gyolai Racing Kulafumbi (FR) 5pk Orpen (USA) - Kilda (IRE)
J. Roszival MN-Racing Furious Felix (SVK) 2pm Overdose (GB) - Free Hope (FR)
J. Roszival MN-Racing Shades Arrow (SVK) 2sm Overdose (GB) - Sansha (IRE)
J. Roszival MN-Racing Ciper (CZE) 4pher Bully Pulpit (USA) - Cake Of Luck (IRE)
J. Roszival MN-Racing Dies Irae (FR) 4pk Turtle Bowl (IRE) - Divine Melodie (FR)
J. Roszival MN-Racing Filealanglaise (FR) 6pk Sunday Break (JPN) - Holiday Maker (GB)
J. Roszival N. M. Bakic Reka Bez Povratka (SRB) 4pk Seattle Sur (GB) - Red River (IRE)
J. Roszival Parádi család Miserend 6pher Satin Stone (USA) - Miss Riviera Star (GB)
J. Roszival Roszival Racing Opium Bullet (GB) 6pm Royal Applause (GB) - Our Poppet (IRE)
J. Roszival Vámos Mercédesz úrhölgy lova Blokád 3sk The Bogberry (USA) - Black Rose
Korona K. Korona S.E. Meriva 3pm Kegyúr - Meridián
Korona K. Korona S.E. Linácska 4sk Saldenzar (GER) - Lucia
Kovács I. II. Bényi Zoltán úr lova Haiku (CZE) 2pk Suteki Shinsukekun (USA) - High Violet (ITY)
Kovács I. II. Horváth család lova Natalie 2pk Brahy (USA) - Natalis
Kovács I. II. Horváth család lova Boldogság 3szk Melisseus - Brenda
Kovács I. II. Kurunczi Csilla úrhölgy l. Golden Rain 2pk Dr Guru (GB) - Golden Baby
Kovács I. II. Kurunczi Csilla úrhölgy l. Golden Dollar 3sm Dollárpapa (GB) - Gerti
Kovács S. 3 P i. Classic Fast (CZE) 2sk Fast And Furious (FR) - Classic Andrea (GER)
Kovács S. 3 P i. Contesse (CZE) 2pk Fast And Furious (FR) - Crisba (CZE)
Kovács S. 3 P i. Dark Demon (GB) 4pm Amadeus Wolf (GB) - Diplomats Daughter (GB)
Kovács S. Drexler Virginia úrhölgy lova Almarózsa 3pk The Bogberry (USA) - Apple Pie
Kovács S. Farádi i. Rezeda (FR) 2sk Planteur (IRE) - Rotti (GB)
Kovács S. Farádi i. Vizitinor (FR) 2szm Tin Horse (IRE) - Viziyya (FR)
Kovács S. Farádi i. Cimbora 3sm Steady As A Rock (FR) - Cemberlitas (FR)
Kovács S. Farádi i. Akvamarin (FR) 4pk Soldier Of Fortune (IRE) - All In Order (USA)
Kovács S. Farádi i. Báthory 5sher Prometheus (GER) - Bright Sun
Kovács S. Lords of Horses Denbeki (CZE) 2pk Suteki Shinsukekun (USA) - Denbeeth (GER)
Kovács S. Lords of Horses Misty Dose 2pk Overdose (GB) - Misty Blue (FR)
Kovács S. Lords of Horses Mr Zuru (IRE) 3pm Famous Name (GB) - Mascara (GB)
Kovács S. Lords of Horses Sir Huru (IRE) 3pm Lilbourne Lad (IRE) - Song To The Moon (IRE)
Kovács S. Lords of Horses Jack the Giant (AUT) 4pm Storm Mist (IRE) - Jasmin Blanche (GER)
Kovács S. Lords of Horses Bahamian Indy (GER) 5sher Mingun (USA) - Bahamian Applause (GB)
Kovács S. Lords of Horses Maximum Joy 6pher Frankly Dancing - Matróz lány (GB)
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Panama 3stpk Rendezvous (IRE) - Panama's Live
Kovács S. Lovas Nóra úrhölgy lova Razzia 4pm Out Loud (GB) - Ravenna
Kovács S. Miss Joice Racing Miss Annie Joice 4sk Brahy (USA) - Miss Joice (GER)
Kovács S. Rádi i. Babylon Glory 2pk Milestone - Becse
Kovács S. Rádi i. La Lianga (FR) 2pk Motivator (GB) - Lavetoria (FR)
Kovács S. Rádi i. Mini Morris (GB) 2pm Cityscape (GB) - Mamounia (IRE)
Kovács S. Rádi i. Mr Paco (GB) 2pm Paco Boy (IRE) - Miss Socialite (GB)
Kovács S. Rádi i. Arabian Cafe (IRE) 3pk Dandy Man (IRE) - Auntie Mame (GB)
Kovács S. Rádi i. Omnia Gold (IRE) 3pk Arakan (USA) - Opa Loca (GB)
Kovács S. Rádi i. Mighty Icon (GB) 4pk Sixties Icon (GB) - Mighty Aphrodite (GB)
Kovács S. Rádi i. St Selene (IRE) 4sk Cockney Rebel (IRE) - Soul Society (IRE)
Kovács S. Sztankov Racing Szerencse lovag (FR) 4pher Soldier Of Fortune (IRE) - Alsu (IRE)
Kovács S. Sztankov Racing Suhanó 5pk Shaafi (USA) - Shila
Kovács S. Tisza Roland úr lova Naruto 3pk Rendezvous (IRE) - Naraan
Maronka G. "BUBI" Császárné 3pk Rendezvous (IRE) - Crimson (IRE)
Maronka G. "INTERGAJ" Sammy's Warrior (GB) 5pher Myboycharlie (IRE) - Tahfeez (IRE)
Maronka G. "VOJA IVANOVIC" Pietro Testa (IRE) 4pm Galileo (IRE) - Penang Pearl (FR)
Maronka G. "VOJA IVANOVIC" Rui Faleiro (USA) 6pher Henrythenavigator (USA) - Choral Symphony (USA)
Maronka G. "VOJA IVANOVIC" Rhett Butler (IRE) 6sm Galileo (IRE) - Rags To Riches (USA)
Maronka G. Álmodó i. Sarkkör 3pk Morasco - Sharmada
Maronka G. Álmodó i. Silver Chimes (GB) 3szk Campanologist (USA) - Nolas Lolly (IRE)
Maronka G. Álmodó i. Ormonde Octavius (FR) 3sm Linngari (IRE) - Opulente (FR)
Maronka G. Álmodó i. Winning Bid (GB) 3pm Captain Gerrard (IRE) - Best Bidder (USA)
Maronka G. Álmodó i. Waslawi (IRE) 4sher Halling (USA) - Masaya (GB)
Maronka G. Álmodó i. Wizardess (GB) 4pk Equiano (FR) - Midnight Fantasy (GB)
Maronka G. Álmodó i. Quelindo (GER) 5szm Aussie Rules (USA) - Quintana (GER)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Zambala (GER) 2pk Wiesenpfad (FR) - Zita (GER)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Daxios (GER) 2pm Maxios (GB) - Danila (SWE)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Karim (GER) 2sm Adlerflug (GER) - Kaya Belle (GER)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Sulejmani (CRO) 3pm Jazz Police (GB) - Sulimana (GER)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Dragon Hunter (GER) 4pm Touch Down (GER) - Dora Bella (GER)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Merion (FR) 4pm Soldier Of Fortune (IRE) - Museum Piece (GB)
Maronka G. Bor-Export Sumarstvo-I. Serdar Singidunum (SRB) 7pm Danebury Hill (GB) - Sremcica (FR)
Maronka G. Dióspusztai istálló La Mer 2sk Monsieur Bond (IRE) - Ligurian Sea (GB)
Maronka G. Dióspusztai istálló Cartus 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Choir Solo (GB)
Maronka G. Dióspusztai istálló Magisztrát 2pm Overdose (GB) - Megmondtam
Maronka G. Dióspusztai istálló Stanford 2sm Pigeon Catcher (IRE) - Saffwah (IRE)
Maronka G. Dióspusztai istálló Rock'n Roll Fever 3pk Pouvoir Absolu (GB) - Rainfire (FR)
Maronka G. Dióspusztai istálló Juniperus 3stpm Fairlypi (IRE) - Jubilantka (IRE)
Maronka G. Gestüt Celtic Hill Let Me Win (AUT) 3sk Kamsin (GER) - Heyaam (IRE)
Maronka G. JURKIC - SPORT Gran Sassa (GER) 2sk Kamsin (GER) - Great Emotion (GER)
Maronka G. JURKIC - SPORT Thunder Rock 2sm Steady As A Rock (FR) - Tunic (GB)
Maronka G. JURKIC - SPORT Mr Machine (GB) 4pher Major Cadeaux (GB) - Milliscent (GB)
Maronka G. M & S Racing/SMIV Unfug (GER) 2stpm It's Gino (GER) - Ustiana (GER)
Maronka G. M & S Racing/SMIV Ranger (GER) 3sm Lord Of England (GER) - Rosenlove (GER)
Maronka G. M & S Racing/SMIV Rhodesien Storm (GER) 4pm Intendant (GER) - Rhodesien Sunshine (GER)
Maronka G. Opál Racing Laurentius (GER) 4pm Distant Music (USA) - Luzzara (GER)
Maronka G. Rena Rihtaric Rennina (GB) 3stpk Dick Turpin (IRE) - River City Moon (USA)
Maronka G. Rena Rihtaric Humanic 3pm Brahy (USA) - High Rainbow (IRE)
Maronka G. Rena Rihtaric Renin (IRE) 4pm Manduro (GER) - Beat The Rain (GB)
Maronka G. Roadrunner i. Celeburdi 3sk The Bogberry (USA) - Celesta
Maronka G. Wallaby Tanganyika (GER) 4szk Kaldounevees (FR) - That's Me (GER)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Smiling 2sm Egerton (GER) - Shakira Mia (GER)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Power of Angel (IRE) 3pk Tagula (IRE) - Petticoat Power (IRE)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Sky Diver (GB) 4pk Kheleyf (USA) - Sister Rose (FR)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Souvenir de Mauve (GB) 4pk Sixties Icon (GB) - Shasta (GB)
Miroslav Jovanovic Esztergomi i. Sonja (GB) 5pk Dylan Thomas (IRE) - Skyrider (IRE)
Miroslav Jovanovic Három P i. Flying Lesson (IRE) 4sm Roderic O'Connor (IRE) - Acushladear (IRE)
Molnár O. Eszterce i. Married (GER) 3sk Distant Music (USA) - Montana Lady (GER)
Molnár O. KÉK NYÚL i. Juliana (GER) 3sk Hamond (GER) - Jiffies Flyer (IRE)
Molnár O. Kovács László úr lova I Gotta Feeling (GER) 3sk Samum (GER) - Ianapourna (GER)
Molnár O. PERLA i. Shiraz 4pm Ryan (IRE) - Shakira Mia (GER)
Molnár O. PERLA i. Uccellino 4szm Ryan (IRE) - Upperhand (FR)
Molnár O. PERLA i. Shakespeare 6pm Tiger Cafe (JPN) - Shakira Mia (GER)
Molnár O. PERLA i. Sabato (CZE) 7pher Tiger Cafe (JPN) - Shakira Mia (GER)
Molnár O. Szűcs Judit úrhölgy lova Thessala (IRE) 4pk Frozen Power (IRE) - Theatrale (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Rheia 3pk Rendezvous (IRE) - Ravenna
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Államtitkár 3szm Fairlypi (IRE) - Álomarcú lány
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Gigász 3szm The Bogberry (USA) - Gina Maxi (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Suttogó 3sm The Bogberry (USA) - Should I Stay
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Zabpehely 3pm Rendezvous (IRE) - Zara
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect Too 4pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Gleneely Girl (IRE) 5pk Intense Focus (USA) - Timber Tops (UAE)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Bistry (FR) 5stpm Volfonic (IRE) - Touraia (GER)
Pető S. dr. Ecsedi Leticia úrhölgy lova Perfect One 7pm En Passant (IRE) - Perfect Distance (USA)
Puskás A. Bogárzói i. Night Boy 4pher Palm Sunday - Neutron
Puskás A. Bogárzói i. Gézengúz 5sm Steady As A Rock (FR) - Green Seed (IRE)
Puskás A. Bogárzói i. Hóvirág 6pk Palm Sunday - Hópehely
Puskás A. Szikháti i. Daktilus 2pk Brahy (USA) - Dynamite Blond (GB)
Puskás A. Szikháti i. I Love You 2pk Pierro - Irisz
Puskás A. Szikháti i. Queen's Dancer 2pk Palo Verde (GB) - Queen's Night (IRE)
Puskás A. Szikháti i. Marvellous 2sm Ryan (IRE) - Mostohám
Puskás A. Szikháti i. Valeriana 3pk Rendezvous (IRE) - Valencia
Puskás A. Szikháti i. Adél 4pk Steady As A Rock (FR) - Ave Maria
Puskás A. Szikháti i. Isolda 4sk Jigadee Creek (GB) - Irmi
Puskás A. Viharsarki i. Mirtuszfüge 3pk Rendezvous (IRE) - Mirtuszlány
Ribárszki S. Ribimirasára i. Ashanti Rose (GER) 2pk Kamsin (GER) - At First Sight (GER)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Nirwana (GER) 2pk Campanologist (USA) - National Dress (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Really (GER) 2stpk Flamingo Fantasy (GER) - Ratzia (IRE)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Bahamian Storm (GER) 2pm Liquido (GER) - Bahamian Applause (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Liberty Love (FR) 3szk Falco (USA) - Love In Paradise (GB)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Riviere d'Or (FR) 3sk Kentucky Dynamite (USA) - Matgil (FR)
Ribárszki S. Ribimirasára i. Kartum (SRB) 3stpm Glavalcour (FR) - Kentucky Gold (FR)
Ribárszki S. Vál völgyi i. Violetta Girl (GER) 2sk Samum (GER) - Vancouver Girl (GER)
Ribárszki S. Vál völgyi i. Welana (GER) 3szk Hamond (GER) - Wellista (GER)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Mac Jail (SVK) 2pk Stormy Jail (IRE) - Mac Pursuits (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Qussi Queen (GER) 2pk Soldier Hollow (GB) - Quissisana (IRE)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Carpaty King (SVK) 2stpm Egerton (GER) - Carpatty Queen (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Contess Logist (CZE) 3pk Campanologist (USA) - Carpatty Queen (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Purpur Princess 3sk Sabiango (GER) - Paola Princess (GER)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Hope For Ever (GB) 4pm Mawatheeq (USA) - Highland Starlight (USA)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Black Blade (GB) 6pm Authorized (IRE) - Abunai (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Tickle The Queen (GER) 7pher Royal Applause (GB) - Tickle Me Pink (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Dvorníky Dream (IRE) 8pm Green Desert (USA) - Diandrina (GB)
Ribárszki S. Vimar-Dvorníky Falcon Wing (IRE) 10pher Hawk Wing (USA) - Ivy League Star (IRE)
Suták J. "Májer és Társa" Navajo 2pm Brahy (USA) - Naveen
Suták J. "Májer és Társa" Vanília 4pk Out Loud (GB) - Vanity Fong (GB)
Suták J. Nomád i. Hibrid 2pk Rendezvous (IRE) - Hildene
Suták J. Nomád i. Pókerarc 2pm En Passant (IRE) - Poker Face
Suták J. Nomád i. Sámánkő 2pm Satin Stone (USA) - Samirza
Suták J. Nomád i. Bizottság 3sm The Bogberry (USA) - Benicia
Suták J. Nomád i. Orkán 3pm Varadar (IRE) - Ozora
Suták J. Nomád i. Sambo 3sm The Bogberry (USA) - Samirza
Suták J. Nomád i. Papírsárkány 5stpk Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pink 5pk Cecil Groom - Perigon szépe
Suták J. Nomád i. Gitáros F. 5szm King's Honor (GER) - Genesis
Suták J. Nomád i. Pokolfajzat 6pm Sárkányfog (GB) - Pattogó tűz
Suták J. Nomád i. Pirkadatkor kelő 7pk Sárkányfog (GB) - Perigon szépe
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Mahónia 2szk Fairlypi (IRE) - Mahiki (GB)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Sárifáni 2pk Steady As A Rock (FR) - Schneiderfáni
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Sorbonne 2sm Dunkerque (FR) - Sougy (FR)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Summer Story 2pm Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Sunnykid 3pher Steady As A Rock (FR) - Sunny Girl
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Estike 3pk Saldenzar (GER) - Ejtihaad (IRE)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Faster Now 3pk Pastorial Pursuits (GB) - First Fast Now (IRE)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Greenpeace 3szk Fairlypi (IRE) - Green Seed (IRE)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Szaffi 3sk Fairlypi (IRE) - Saffwah (IRE)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Tűztenger 3pm Fairlypi (IRE) - Tűzkígyó (GB)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Baltimore 4pk Shaafi (USA) - Baltic Rhapsody (GB)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Salsa 4pk Steady As A Rock (FR) - Saffwah (IRE)
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Ásító inas 4pm Steady As A Rock (FR) - Álomarcú lány
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Babérrózsa 5pk The Bogberry (USA) - Borbolya
Szabó P. Bábolna - Diósi i. Kőrisfa 6pher En Passant (IRE) - Kőrózsa
Szabó P. Bihari i. Muffin 3sk Steady As A Rock (FR) - Mahiki (GB)
Szalai M. Larion i. Lovely Rock 4sm Steady As A Rock (FR) - Lovely Black
Szalai M. Larion i. Larion 6sm Kegyúr - Lovely Black
Székely K. Telivér "H" Agglegény 5sm Varadar (IRE) - Aggodalmas
Székely K. Telivér "H" Laguna 6sk Varadar (IRE) - Lagena (CZE)
Székely K. The Lonely Shepherd Dzsin (CZE) 6pm Egerton (GER) - Duena (POL)
Székely K. The Lonely Shepherd Diplomata (CZE) 7pm Egerton (GER) - Duena (POL)
Sztojka R. G+A i. Kökény 8pher Lidohill (GB) - Koko
Sztojka R. Kóczián Andrea úrhölgy Roxanne 4pk Out Loud (GB) - Royal Lujain (GB)
Sztojka R. Kóczián Kármen úrhölgy Rolex Boy 2pm Rendezvous (IRE) - Royal Lujain (GB)
Sztojka R. Simon Edina úrhölgy Imperial War (IRE) 5pm Lawman (FR) - Halicardia (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Snow Storm 3pk Rotteck (GER) - Snow Mist (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Mr Marbin (IRE) 4pher Raven´s Pass (USA) - Ultra Finesse (USA)
Szuna Sz. Szenttamási i. Hajeer (IRE) 4pk Cape Cross (IRE) - Mejala (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Barabau (USA) 4pm Bernardini (USA) - Balanchine (USA)
Szuna Sz. Szenttamási i. Miss Turpan (GB) 5sk Hernando (FR) - Miss Katmandu (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Run The Red Light (IRE) 5pk Alfred Nobel (IRE) - Lilakiya (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Sonrisa (GB) 5pk Hernando (FR) - Sourire (GB)
Szuna Sz. Szenttamási i. Three Robins (GB) 5pk Cape Cross (IRE) - Three Wrens (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Al Shoogh (GB) 6pk Nayef (USA) - Bakhoor (IRE)
Szuna Sz. Szenttamási i. Jet Acclaim (IRE) 7pk Acclamation (GB) - Jellett (IRE)
Tormási Gy. Orbay Kft. Liliomfi (FR) 3sm Motivator (GB) - Love Fifteen (IRE)
Tormási Gy. Orbay Kft. Apostol (FR) 4pher Dylan Thomas (IRE) - Anoush (USA)
Tormási Gy. Orbay Kft. Pikk Dáma (GER) 5pk Tiger Hill (IRE) - Pasaquina (GER)
Tormási Gy. Vancsik i. Nocka 3sm The Bogberry (USA) - Nocle Kata
Ványi V. Vénusz i. Holdviola 3sk Category Five (IRE) - Hősnő
Ványi V. Vénusz i. Topáz 3sk Kenzo (IRE) - Topsy
Ványi V. Vénusz i. Méta 3sm Kenzo (IRE) - Messzelátó
Ványi V. Vénusz i. Anthea 5pk Menedzser - Arikan
Ványi V. Vénusz i. Oscar 6pher Frankly Dancing - Oase (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Furiosa (GER) 3sk Kalatos (GER) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Böröcz József úr l. Freddie Mercury 6pher Kandahar Run (GB) - Flying Sensation (GER)
Zala Cs. Box - Everest i. Beatrice 2pk Dr Guru (GB) - Blanche
Zala Cs. Box - Everest i. Stormatic 2stpm Overdose (GB) - Storm
Zala Cs. Box - Everest i. Sárkányfű 4stpm Shaafi (USA) - Storm
Zala Cs. CANTEL RACING Allegro 2pk Overdose (GB) - Allonya (GER)
Zala Cs. CANTEL RACING Bíborhajnal 3szk Fairlypi (IRE) - Búzamező (GB)
Zala Cs. CANTEL RACING Chocolate Brown (IRE) 4pher Art Connoisseur (IRE) - Cockaleekie (USA)
Zala Cs. CANTEL RACING Ranavalona 4pk Sehrezad (IRE) - Rosolanga (GER)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Mézédes 2pk Pigeon Catcher (IRE) - Mazsola
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Esti Fény 2pm Pigeon Catcher (IRE) - Ejtihaad (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Ballada 3pk Fairlypi (IRE) - Baltic Rhapsody (GB)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Katie's Kiss (GB) 4pk Bahamian Bounty (GB) - Kapsiliat (IRE)
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Merzad 4stpm Sehrezad (IRE) - Megmondtam
Zala Cs. Dióspusztai II. i. Pep Pöhler (GER) 4stpm Soldier Hollow (GB) - Pasca (GER)
Zala Cs. Ice age Brilliance (GER) 3pk It's Gino (GER) - Beltana (GER)
Zala Cs. Ice age Eisvogel (GER) 4pm Distant Music (USA) - Eisprinzessin (GER)
Zala Cs. K+N i. Mojave 3pk Kegyúr - Mojito
Zala Cs. K+N i. Tíria 5pk Saldenzar (GER) - Tilduska
Zala Cs. K+N i. Radio Ga Ga 6szher Kandahar Run (GB) - Rosolanga (GER)
Zala Cs. Kishalász i. Bigfoot 3pm Sunny Sam (GER) - Boszorka
Zala Cs. Takashi Saito Red Price Gift (IRE) 4pm Bushranger (IRE) - Refusetosurrender (IRE)